Górskie miejscowości
Oferty Specjalne
Reklama
Pogoda
Prognoza pogody
Zakopane
Pogoda - ZakopaneMeteovista.pl Zawsze aktualna pogoda

Aktualności

Aktualności RSS

Statystyki
Wszystkich obiektów:5081
Wszystkich opini: 15
Online: 9

O Nas

POMOC: 880 329 612


Serwis Gorskienoclegi.pl jest jedynym Serwisem zrzeszającym zarówno Obiekty noclegowe jak i rozrywkowe znajdujące się tylko w górskich miejscowościach.
Nie jest to typowy portal internetowy, gdzie obiekty górskie mieszają się z nadmorskimi placówkami. Gorskienoclegi.pl, to Serwis wyspecjalizowany w Obiektach z miejscowości tylko i wyłącznie górskich.

Naszym priorytetem do tworzenia tego portalu były Góry, które są naturalnym dobrem i atrakcją turystyczną.
Po podbojach górskich szczytów i tras wycieczkowych należy się wypoczynek, którego z Gorskiminoclegami.pl nie trzeba daleko szukać.

Serwis Gorskienoclegi.pl swoją funkjcę rozpoczął w roku 2014.

Witryna stale jest rozwijana i ulepszana, co mamy nadzieję docenią Użytkownicy i Goście naszego Serwisu.

Dokonujemy wszelkich starań, aby Goście odwiedzający nasz Serwis mieli szeroki wybór wśród Obiektów, Ofert i Atrakcji poprzez bogate i różnorodne propozycje ze strony Użytkowników.

Oprócz rozbudowanej bazy Ofert noclegowych, nasz Serwis jest też punktem informacji dla turystów odnośnie Atrakcji letnich i zimowych.

Zakładka Górskie Miejscowości skupia liste przodujących, najbardziej popularnych miejscowości z poszczególnych województw, które warto odwiedzić ze względu na różnorodność walorów, jakie posiadają.

Znajdyjąca sie na Głównej Stronie naszego Serwisu Mapa, pozwoli znacznie szybciej i bezpośrednio przenieść Użytkowników do wybranego województwa.

Dział "Atrakcje" skupia w sobie największe, najbardziej popularne i wszystkim znane dobra turystyczne. Serwis Gorskienoclegi.pl stworzył zakładkę, aby wybrana atrakcja przeniosła Użytkownika do wszytskich miejsc posiadających ją. 

Ważne informacje dotyczące wydarzeń, imprez regionalnych i lokalnych, tras i szlaków turystycznych Użytkownik znajdzie w Aktualnościach, które systematycznie są uzupełniane.

Zespół osób tworzący Serwis Gorskienoclegi.pl dokłada wszelkich starań, aby łatwo, szybko i przyjemnie zaplanować aktywny wypoczynek.
Warto do nas zajrzeć przed kolejnym wyjazdem, z nami będzie on udany.
 

POMOC: 880 329 612